posilovna

Tréninkový sál je vybaven profesionální sérií posilovacích strojů, které nemají v České republice obdobu. Jejich hlavní výhodou a charakteristickým rysem je soustředěnost na biomechaniku a přesné sledování přirozených pohybů člověka, což zabezpečuje vysokou efektivitu tréninků a růst silových ukazatelů.

Tréninkový sál je modelován takovým způsobem, že můžete střídat svoji zátěž, pracujíc jak na kladkových posilovacích strojích, tak na posilovacích strojích s volnými závažími, což pomáhá v dosažení cílů a úkolů v různých druzích sportu. Konstrukce těchto tréninkových strojů umožňuje lehce a přesně sledovat dráhy pohybů cvičenců s výškou od 150 do 195 cm.

Funkční trénink

Charakteristický rys funkčního tréninku spočívá v tom, že pohyby používané během tréninku imitují pohyby člověka v běžném životě. Hlavní tajemství – funkční cviky zapojují úplně všechny svaly vašeho těla, včetně těch, které jsou přímo zodpovědné za rovnováhu a stabilitu, což umožňuje rozvoj všech pěti vlastností a to - vytrvalosti, ohebnosti, hbitosti, koordinace pohybu, svalové síly.

Solárium

Rychlý a jednoduchý způsob jak doplnit nedostatek vitamínu D, a také získat nádherné opálení s pomocí solária. Plné pohodlí během seance, unikátní silné lampy poslední generace a vynikající systém chlazení dávají možnost ucítit nádheru sluneční lázně a svěžest mořské brízy.

Masáže

Působením masáže se rychleji projeví účinky cvičení a upevňuje se získaný výsledek. Masáž obnovuje zdraví, upevňuje výsledky hubnutí, snižuje celulitidu, zvyšuje energii a dělá naši kůži elastickou a krásnou. Díky masážím mizí otékání těla. Kurzy masáží vám umožní zmenšení prádla o velikost. Hlavní zóny, kde pomáhá masáž, jsou břicho, boky a pas. Fyzické cvičení a masáž vám umožní rychleji dosáhnout požadovaných tvarů. Při kombinaci fitness cvičení a masáže budou výsledky viditelné již po prvních procedurách. V našem fitness centru provádíme různé druhy masáží.