Atmosféra v sále

Fitness Mania Gym je unikátní nejen svou rozlohou a profesionálním vybavením, ale i jedinečnou přátelskou atmosférou. V našem fitness centru se totiž stáváte součástí jedné velké sportovní rodiny. Využíváme časem prověřenou metodiku cvičení, která vám dodá potřebnou sílu i energii do života.

 

baner_logo

 

Bezpečnost a pohodlí

Tréninkový sál je modelován takovým způsobem, že můžete střídat zátěž, jak na kladkových posilovacích strojích, tak na strojích s volným závažím, což vede k lehčímu dosažení vašich vytyčených cílů a úkolů v různých druzích sportu. Konstrukce těchto tréninkových strojů umožňuje lehce a přesně sledovat dráhy pohybů cvičenců s výškou od 150 do 195 cm.

 

 

 

Vybavení

Vybavení našeho tréninkového sálu vyhovuje jak profesionálním sportovcům, tak i těm, kteří se pouze zajímají o udržení dobré fyzické kondice. Pravidelný trénink totiž působí blahodárně na organismus a dává potřebnou chuť do života. Ve fitness centru budete mít možnost cvičit jak pod dohledem profesionálního trenéra, tak i samostatně. V tom vám mohou pomoci materiály, které budou k dispozici v našem fitku zcela zdarma.

 

IMG_0703

 

Tréninkový sál - posilovna

Tréninkový sál je vybaven profesionální sérií posilovacích strojů, které nemají v České republice obdobu. Jejich hlavní výhodou a charakteristickým rysem je soustředěnost na biomechaniku a přesné sledování přirozených pohybů člověka, což zabezpečuje vysokou efektivitu tréninků a růst silových ukazatelů.

 

IMG_0698